Dodaj do ulubionychStrona domowaPoleć znajomemu

Oferta

Nasza oferta obejmuje:

1. CHIP TUNING

Oddamy Ci to czego pożałował producent Twojego auta. Teraz auto którym jeździsz może być mocniejsze od 10%-30% dzięki zmianie oprogramowania chipa sterującego. Twój samochód będzie mniej łakomy na paliwo i przy tym mocniejszy. Dokonujemy modyfikacji pracy Twojego auta na trzy sposoby:
-poprzez przeprogramowanie chipa sterującego
-przeprogramowanie modułu sterującego poprzez złącze diagnostyczne lub dodanie specjalnej elektroniki do wiązki przewodów.
Więcej o chip tuningu -> tutaj2. LICZNIKI

Skorygujemy stan licznika w Twoim aucie do preferowanych przez Ciebie wartości,
niezależnie od marki i modelu auta.
Zajmujemy się również wszelkimi naprawami liczników elektronicznych.

 

 3. AIR BAG

Zajmiemy się diagnostyką uszkodzeń Air Bag. W razie konieczności skasujemy kody błędów które wykazuje air bag w Twoim aucie lub w bezpieczny sposób usuniemy usterkę.


 

 
4. KOMPUTERY

Naprawiamy moduły sterujące (komputery) do niemal wszystkich modeli samochodów. Nie musisz kupować drogiego nowego modułu ani szukać używanego. Potrafimy zdiagnozować i naprawić niemal każdą usterkę w module, która objawia się najczęściej wysokim zużyciem paliwa, nierówną pracą silnika i obniżeniem jego mocy, a w najcięższych przypadkach problemem z uruchomieniem auta.


5. IMMOBILIZERY

Brak zapłonu w Twoim aucie? Zgubiłeś klucz immobilizera? Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci dopasować nowy klucz lub uruchomić auto.
Jeśli nie masz immobilizera zabezpieczymy Twoje auto najlepszymi z dostępnych immobilizerów.
Jeśli kupiłeś używany sterownik do Twojego auta, posiadasz immobilizer i sterownik nie działa, zgłoś się do nas, pomożemy Ci dopasowac zakupiony moduł do twojego auta.


6. CODE RADIO

Zapomniałeś kodu do swojego radioodbiornika samochodowego? Zgłoś się do nas. Zdejmiemy każdą blokadę. Potrafimy także naprawić wszelke usterki Twojego radia.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie dane kontaktowe znajdują sie w dziale "Kontakt".

Zapraszamy